Izvještaj za medije, malonogometna liga

U nedjelju, 14.studenog 2010. godine, odigrano je drugo kolo malonogometne lige Veterana u Korčuli, pod Balunom.  U prvoj utakmici između Žrnova i Lovišta rezultat je bio izjednačen 1:1. Gol za Lovište postigao je Stipe Rudan, a izjednačujući pogodak za ekipu Žrnova postigao je Joka Batarilo.

Druga utakmica započela je u 18.00 sati između Vignja i Pupnata. Pupnat je slavio nadmoćno sa rezultatom 2:9. Rezultatski tijek utakmice bio je sljedeći: 0:1 Vlaho Stanišić, 0:2 Ivan Andrijić, 0:3 Toni Šain, 0:4 Vlaho Stanišić, 0:5 Miroslav Baničević, 0:6 Toni Šain, 0:7 Nikola Poša, 0:8 Vlaho Stanišić, 1:8 Ivica Kopić za Viganj, 2:8 Davor Čorić za Viganj, i pri kraju utakmice Vlaho Stanišić zabija za konačnih 2:9.

Posljednja treća utakmica donijela je i najveću neizvjesnost. Sudarile su se ekipa Orebića, prošlogodišnji pobjednici i ekipa Športskog društva Veterani iz Korčule. ŠD Veterani poveli su zgoditkom Sergia Vilovića 0:1, Orebić je preko Željka Čepa izjednačio na 1:1. Vinko Žanetić postiže drugi gol za ŠD Veterani , a minutu kasnije Željko Čepo ponovno zabija gol i vraća rezultat na početak 2:2. U nastavku utakmice Edi Oreb postiže gol za ŠD Veterani  za 3:2 i kad se mislilo da će se utakmica završiti pobjedom ŠD Veterani iz Korčule, Matko Čepo 1.36 minuta prije kraja iz slobodnog udarca postiže izjednačavajući zgoditak za konačnih 3:3.

Sve utakmice do sada protekle su u izuzetno fer i korektnoj borbi,    te se ovim putem organizator malonogometne lige veterana,  ŠD Veterani iz Korčule,zahvaljuju svim sudionicima kao i publici koja budno prati  tijek takmičenja.

Ekipa Sv. Antuna u ovom kolu bila je slobodna.