Izvještaj za medije, malonogometna liga

U nedjelju, 21.studenog 2010. godine, odigrano je treće  kolo malonogometne lige Veterana u Korčuli, pod Balunom.  U prvoj utakmici između Pupnata i Sv. Antuna, slavila je ekipa Sv. Antuna rezultatom 7:4. Ekipa Pupnata prvih petnaestak minuta bila je ravnopravan protivnik te su imali i prednost od 2:1 U trenutku nepažnje njihove klupe, u igru su uveli tri igrača ispod 40 godina što je Pravilnikom bilo pogrešno te su kažnjeni  isključivanjem jednog igrača na dvije minute, nakon čega je ekipa Sv. Antuna posložila svoje redove i u nastavku dominirala te zasluženo pobjedila sa 7:4 Rezultatski tijek igre bio je sljedeći:  0:1 Branko Šain, 1:1 Miroslav Baničević, 2:1 Vlaho Stanišić, 2:2 Jakša Mušić, 2:3 Ivan Šain, 2:4 Andrej Botica, 2:5 Pavo Jeričević, 3:5 Antoni Dragojević, 4:5 Miroslav Baničević, 4:6 Zvonko Šulentić, 4:7 Pavo Jerković.

Druga utakmica započela je u 18.00 sati između Orebića i Vignja. Orebić je pobijedio rezultatom 3:0 a golove su postigli: 1:0 Petar Mustapić, 2:0 Željko Čepo, 3:0 Dragan Bokanović.

Posljednja treća utakmica bila je između ekipe Lovišta i ŠD Veterani iz Korčule. ŠD Veterani poveli su zgoditkom Vedrana Mertl  0:1,ali je Lovište odmah uzvratilo preko Stipe Rudan za 1:1. U nastavku ,Lovište jepreuzelo dominaciju igrom te u par minuta izradilo dvije prigode koje su na njihovu žalost završile udarcima u vratnicu. Kako u nogometu vrijedi pravilo , da ukoliko ne iskoristiš svoje prilike ono ti se „odbije o glavu“, tako je i u ovoj utakmici nakon tih propuštenih prilika, ekipa Veterana iz Korčule ubacila u veću brzinu, preuzela kontrolu nad igrom te je u drugom poluvremenu Vinko Žanetić zabio za konačnu pobjedu Veterana 2:1. U tjeku utakmice došlo je do teže povrede igrača Ante Žuvele iz ekipe Veterana , kojem je nastradala Ahilova tetita, te je za njega takmičenje završilo.

Ekipa Žrnova u ovom kolu bila je slobodna.